مجموعه تبلیغاتی نو نگاه​

مجموعه تبلیغاتی نو نگاه​​

02188341208

سفارش پلاک آلومینیومی چاپی | ساخت مارک فلزی | پلاک صنعتی | پلاک برجسته | پلاک اموال

اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید، پلاک‌های آلومینیومی مختلفی را در جایگاه‌های متفاوت می‌بینید. سفارش پلاک آلومینیومی چاپی برای کاربردهای مختلفی انجام می‌گیرد. برای مثال در صنایع از این پلاک‌ها به عنوان شناسنامه محصولات استفاده می‌شود.

معرفی صوتی پلاک آلومینیومی

ویدیو معرفی پلاک آلومینیوم چاپی

بنر ویدیو پلاک آلومینیومی چاپی

همه چیز در مورد سفارش پلاک آلومینیومی چاپی

این نوع پلاک بر اساس کاربردشان انواع مختلفی دارند. نوشته یا طرح مورد نظر روی آن‌ها ممکن است به روش‌های لیزری یا اسیدی حکاکی شود. البته در بسیاری از موارد نیز طرح مورد نظر روی آن‌ها چاپ می‌شود.

پلاک فلزی تبلیغاتی، مارک فلزی ، پلاک صنعتی، پلاک‌های تزئینی و… جزو نمونه‌هایی از این محصول هستند. نمونه چاپی این پلاک‌ها زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که فرد به یک پلاک رنگی نیاز داشته باشد. در ادامه این مطلب از سایت نو نگاه، به معرفی انواع پلاک‌های آلومینیومی و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

سفارش پلاک آلومینیومی
سفارش پلاک آلومینیومی چاپی

بررسی پلاک آلومینیومی چاپی

سفارش پلاک آلومینیومی معمولاً زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که فرد به سطحی رنگی، روی تابلوی خود نیاز داشته باشد. پلاک‌های آلومینیومی به دلیل رنگ نقره‌ای روشنی که دارند، دارای طرف‌داران زیادی هستند. از طرف دیگر لیزر روی آلومینیوم خام، باعث ایجاد رنگ سفید می‌شود که متأسفانه خوانایی و وضوح کمی در کنار رنگ نقره‌ای دارد.

با توجه به این نکات، برای اینکه طرح مورد نظر مشتری روی پلاک آلومینیومی مشخص باشد، باید از چاپ رنگی و یو وی (UV) استفاده کنیم. هنگام سفارش پلاک آلومینیومی چاپی، خوب است بدانید که سطح پلاک آلومینیومی چاپی از یک نوع رنگ پودری به نام الکترواستاتیک پوشیده شده است. نکته مهم دیگر درباره آن‌ها، این است که هیچ محدودیتی برای رنگ‌های مورد نیاز و طرح چاپ مورد نظر وجود ندارد.

رنگی که در زمینه پلاک آلومینیومی مورد نظر به‌کار می‌رود؛ به دلیل پخته شدن آن در کوره دارای مقاومت زیادی است. پس از آن به کمک چاپ یو وی (UV)، هر طرحی که در نظر داشته باشید را می‌توان روی آن چاپ کرد. سپس برای محافظت از پلاک آلومینیومی از روکش‌های ورنی یا سلفونی استفاده می‌کنند.

سفارش پلاک آلومینیومی چاپی و ساخت آن، کاربردهای مختلفی دارد که بعضی از آن‌ها به تفکیک شامل چند مورد زیر است:

 • تابلوی آسانسور

 • تجهیزات صنعتی

 • تجهیزات پزشکی

 • مبلمان

 • ماشین آلات

 • پلاک مشخصات

 • پلاک‌ های شماره سریال دار صنایع کولرسازی و یخچال سازی

پلاک مشخصات محصول
تابلوی آسانسور

پلاک آلومینیومی چاپی برجسته

سفارش پلاک آلومینیوم چاپی در برخی مواقع برای نوع برجسته آن انجام می‌شود. پلاک آلومینیومی برجسته به روش چاپ افست تولید می‌شود و این امکان را دارد که نوشته‌ها و طرح‌های روی آن برجسته باشد. همچنین می‌توان هر برشی را به هر شکلی که مشتری درخواست کند، روی آن ایجاد کرد. البته خوب است بدانید که جهت برش پلاک در اشکال مختلف، باید از قالب برش استفاده شود.

رنگی که در این نوع چاپ برای ساخت پلاک آلومینیومی چاپی برجسته مورد استفاده قرار می‌گیرد، جزو رنگ‌های کوره‌ای است. همچنین برای چاپ طرح یا نوشته مورد نظر روی این پلاک‌ها از دو نوع چاپ سابلیمیشن و آنادایز استفاده می‌شود. نکته مهم دیگری که درباره این پلاک‌ها وجود دارد، ظاهر شیک و ماندگاری بالای آن‌ها است.

در هنگام برجسته کردن پلاک، از کلیشه های نروماده استفاده می‌شود. در واقع جنس آلومینیومی که در آن‌ها به کار رفته است باعث شده تا شکل‌پذیری آسانی داشته باشند و همچنین با محیط خارجی نیز سازگار باشند. معمولا نیز در ساخت پلاک های آلومینیومی از سه ضخامت ۰.۳ ، ۰.۴ و ۰.۵ استفاده می‌شود.

همچنین سفارش پلاک آلومینیومی چاپی از نوع برجسته هزینه زیادی هم نخواهد داشت و بسیار مقرون به صرفه است. در ادامه به معرفی برخی از کاربردهای پلاک آلومینیومی برجسته می‌پردازیم.

پلاک آلومینیومی چاپی برجسته​
پلاک برجسته

برای سفارش پلاک آلومینیومی تماس بگیرید .

09128000793

ساخت پلاک آلومینیومی برجسته

ساخت پلاک آلومینیومی برجسته یک فرآیند تخصصی است که نیازمند تجربه و تجهیزات مناسب است. در زیر یک راهنمای کلی برای ساخت پلاک آلومینیومی برجسته آورده شده است:

مواد و ابزارهای مورد نیاز:

 • ورق آلومینیوم: برای ساخت بخش اصلی پلاک.
 • شیارساز CNC یا دستگاه برش لیزر: برای برش و شکل‌دهی به ورق آلومینیوم.
 • دستگاه‌های تراش و فرز: برای ایجاد اشکال و برجستگی‌ها در پلاک.
 • ماشین‌آلات برجسته‌کاری: برای ایجاد افکت‌های 3D و برجسته روی پلاک.
 • مواد چسبنده: برای نصب بخش‌های مختلف پلاک.
 • ابزارهای دستی: ابزارهایی مانند گیره، پیچ و مهره، و ابزارهای دقیق.
ساخت پلاک آلومینیومی
ساخت پلاک برجسته

پلاک عددی و شماره

سفارش پلاک آلومینیومی چاپی از نوع برجسته ممکن است برای درج عدد روی انشعابات آب، فاضلاب و حتی پلاک‌هایی که روی درختان توسط شهرداری نصب می‌شوند انجام گیرد. جلوه و ماندگاری این پلاک‌ها باعث شده تا برای این مصارف انتخاب مناسبی باشد. بنابراین پلاک‌های عددی نوع دیگری از پلاک آلومینیومی چاپی برجسته محسوب می‌شود.

پلاک عددی
پلاک کد پستی

پلاک فلزی اموال

شماره‌گذاری اموال و دستگاه‌های یک کارخانه یا شرکت جزو امور مهم آن است. این شماره‌گذاری ممکن است از طریق برچسب‌های کاغذی انجام شود که ماندگاری کمی دارد؛ به همین دلیل است که کارخانه‌های بزرگ از پلاک فلزی اموال برای شماره‌گذاری ابزار خود استفاده می‌کنند.

پلاک فلزی اموال

مزایای پلاک آلومینیومی چاپی

سفارش پلاک آلومینیوم چاپی و استفاده از آن برای مصارف مختلف مزایای زیادی دارد. اولین و مهم‌ترین فایده آن، ماندگاری بالا و مقاومت زیاد جنس آلومینیوم است. در واقع آب و هوای نامناسب روی این جنس تأثیری نداشته و این پلاک‌ها برای استفاده در فضای باز بسیار مناسب هستند.

در فرایند ساخت پلاک آلومینیومی چاپی، رنگ‌هایی که برای چاپ استفاده می‌شوند به زیر پوشش خارجی آلومینیوم هم نفوذ می‌کنند؛ این موضوع خود به تنهایی تضمین کننده سال‌ها مقاومت رنگ در این نوع پلاک است. در واقع ماندگاری این تابلوها در شرایط عادی، چیزی حدود ۲۰۰ سال خواهد بود.

حال اگر یک پلاک آلومینیومی را در معرض نور خورشید قرار دهید، چاپ روی آن تا دو سال بدون محو شدن باقی می‌ماند. این مقدار ماندگاری نسبت به سایر محصولات مشابه از جنس‌های برنج و استیل، زمان زیادی است. تصور کنید اگر بر روی این محصول نیز یک روکش ورنی قرارگیرد؛ رنگ پلاک تا 10 سال دربرابر نور خورشید مقاوم خواهد بود. همین موضوع باعث می‌شود تا سفارش پلاک آلومینیومی چاپی و استفاده از آن در مصارف مختلف، تصمیمی منطقی و مقرون به صرفه باشد.

نکته مهم دیگری که درباره پلاک‌های آلومینیومی چاپی و فواید آن وجود دارد، سبک بودن آلومینیوم است. فلز آلومینیوم نسبت به بسیاری از فلزهای دیگر وزن کم‌تری داشته و نسبتاً سبک است. به همین دلیل است که برای ساخت پلاک برای هر استفاده‌ای، بهتر است از جنس آلومینیوم استفاده شود.

خرید پلاک آلومینیومی

عوامل مخرب پلاک‌های آلومینیومی چاپی

سفارش پلاک آلومینیومی و استفاده از آن در بسیاری از موارد انتخابی هوشمندانه و درست است؛ اما علاوه‌بر کیفیت ساخت و مواد اولیه، عوامل خارجی و محیطی دیگری هم روی سالم ماندن و ماندگاری این محصول تأثیر دارد. آشنایی با این عوامل کمک می‌کند تا بتوانید از محصولی که خریداری کرده‌اید، بهتر نگهداری کنید.

برای مثال پلاک آلومینیومی چاپی برای سالم ماندن بهتر است دور از هر گونه مواد اسیدی قرار بگیرد. همچنین باید از قرار گرفتن طولانی‌مدت این پلاک‌ها در زیر آب به شدت خودداری شود. با وجود آن‌که سفارش پلاک آلومینیومی چاپی اهمیت دارد؛ اما نگهداری از آن به منظور حفظ کیفیت، موضوع مجزای دیگری است که باید به آن توجه نمود.

در این میان خوب است به این نکته هم اشاره کنیم که خراشیده شدن سطح روی پلاک‌های آلومینیومی توسط جسمی زبر، باعث پاک شدن چاپ روی آن می‌شود. همچنین قرار گرفتن مداوم در معرض هوای آلوده و کثیف هم باعث کوتاه شدن عمر این محصول می‌گردد. با وجود همه این موارد، هنوز پلاک‌های آلومینیومی در زمینه مقاومت بین فلزات دیگر در صدر جدول قرار دارند.

خرید مارک فلزی
قیمت مارک فلزی

برای سفارش پلاک آلومینیومی تماس بگیرید .

09128000793

مارک فلزی چیست؟

اولین و مهم‌ترین کار برای معرفی یک برند، شرکت، بیزینس و… طراحی لوگو یا مارک است. کسب‌وکارهای مختلف به منظور معرفی خود به مشتریان، اقدام به سفارش پلاک آلومینیومی چاپی یا مارک فلزی می‌کنند. البته مارک‌های فلزی ممکن است از جنس‌های مختلف دیگری هم ساخته شوند.

مارک فلزی با توجه به جنس و نوع ساختی که دارد در دسته بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرد. مارک‌های دایکست یا فوج که طرح روی آن از طریق چاپ رنگی، برجسته سازی و براشینگ ایجاد می‌شود از جنس آلومینیوم هستند. همچنین مارک‌های چاپی نیز نوعی از پلاک‌های آلومینیومی هستند که به روش چاپ افست یا دیجیتال به وجود آمده‌اند.

مارک فلزی چیست
سفارش مارک فلزی

ساخت مارک فلزی

ساخت مارک فلزی شامل استفاده از روش‌های مختلفی برای ساخت طرح‌ها و نمادهای فلزی بر روی سطح آلومینیوم یا سایر مواد مانند استیل یا برنز است. این روش‌ها شامل برجسته سازی، براشینگ، چاپ رنگی و لیزرگرافی می‌شوند. با استفاده از این روش‌ها، مارک‌های فلزی با ظاهری براق، سه بعدی و دقیق ایجاد می‌شوند. مارک‌های فلزی برای معرفی برند‌ها و شرکت‌ها به مشتریان و تأکید بر کیفیت و قدرت در زمینه‌های مختلف استفاده می‌شوند.

مارک فلزی تهران
ساخت مارک فلزی

هدف از ساخت پلاک آلومینیومی چیست؟

همان‌طور که در قسمت‌های قبل گفتیم، یکی از مهم‌ترین کاربردهای پلاک‌های آلومینیومی، در صنعت و ابزارهای صنعتی مشاهده می‌شود. کارخانه‌های بزرگ برای دستگاه‌های خود اقدام به سفارش پلاک آلومینیومی چاپی می‌کنند. همچنین ساخت پلاک صنعتی باعث می‌شود تا تمام دستگاه‌ها و ابزارهای یک کارخانه شماره‌گذاری شوند و اطلاعات و مشخصات آن‌ها به خوبی نمایش داده شود.

روی این پلاک‌ها، اطلاعاتی از جمله نام دستگاه، نام شرکت سازنده آن، روش استفاده و کارایی آن حک می‌شود. همچنین جنس آلومینیومی این پلاک‌ها باعث می‌شود تا در محیط کارخانه دچار فرسودگی زودهنگام نشوند. به طور کلی استفاده از پلاک صنعتی در محیط کارخانه باعث ایجاد نظم می‌شود و این نظم با استفاده از فلز آلومینیوم، ماندگاری طولانی‌تری خواهد داشت.

ساخت پلاک آلومینیومی چاپی
ساخت پلاک آلومینیومی

پلاک فلزی تبلیغاتی

احتمالاً تاکنون عبارت هدایای تبلیغاتی را شنیده‌اید. بسیاری از شرکت‌ها برای تبلیغ کسب و کار خود، محصول مشخصی را به تعداد معین خریداری کرده و آن را به مشتریان خود هدیه می‌دهند. پلاک فلزی تبلیغاتی در چنین شرایطی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طبق این گفته طبیعی است که در برخی مواقع، سفارش پلاک آلومینیومی چاپی به منظور تبلیغات انجام شود. در واقع شما می‌توانید روی این پلاک فلزی تبلیغاتی ، نوشته، لوگو یا طرح مورد نظرتان را چاپ کنید تا در ظاهری شیک، بیزینس خود را تبلیغ کنید. سفارش این تابلوها در کمترین زمان ممکن برای شرایط خاص و هدایای مناسبتی امکان‌پذیر خواهد بود.

خرید پلاک فلزی
پلاک فلزی تبلیغاتی

برای سفارش پلاک آلومینیومی تماس بگیرید .

09128000793

پلاک آلومینیومی صنعتی

پلاک آلومینیوم صنعتی شامل یک صفحه آلومینیومی است که به منظور استفاده در صنایع مختلف ساخته می‌شود. این پلاک‌ها معمولاً از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته می‌شوند و می‌توانند ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر خوردگی، سبکی، ضخامت مناسب و قابلیت پذیرش روش‌های مختلف ساخت را داشته باشند.

با استفاده از توضیحات قبلی درباره مارک فلزی، پلاک آلومینیوم صنعتی می‌تواند به وسیله متدهای مختلفی ساخته شود. مارک فلزی روی پلاک آلومینیوم صنعتی می‌تواند از طریق برجسته سازی، براشینگ، چاپ رنگی یا لیزرگرافی ایجاد شود. این روش‌ها به پلاک آلومینیوم صنعتی ظاهری منحصر به فرد و حرفه‌ای بخشیده و امکان استفاده از طرح‌ها، لوگوها و نمادهای مورد نظر را فراهم می‌کنند.

پلاک آلومینیوم صنعتی با استفاده از مارک فلزی به منظور شناسایی و معرفی برند‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارها استفاده می‌شود. آنها می‌توانند در برندهای خودرو، نشان‌های خارجی ساختمان‌ها، تابلوها و سایر بخش‌های صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. از مزایای استفاده از پلاک آلومینیوم صنعتی می‌توان به دوام، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی و قابلیت سفارشی‌سازی براساس نیازهای خاص مشتریان اشاره کرد.

پلاک آلومینیومی صنعتی
خرید پلاک آلومینیومی صنعتی

ساخت پلاک صنعتی

برای ساخت پلاک صنعتی، مراحل زیر را می‌توان دنبال کرد:

 1. طراحی : ابتدا باید یک طرح یا طرحی برای پلاک صنعتی طراحی کنید. این طرح می‌تواند شامل نام و لوگوی شرکت یا فرآیند تولیدی شما باشد. از نظر ظاهری، طراحی باید جذاب و خوانا باشد تا به راحتی قابل خواندن و شناخته شود.

 2. انتخاب مواد مناسب: موادی که برای ساخت پلاک استفاده می‌شوند، می‌توانند متنوع باشند. این مواد شامل فلزات مانند آلومینیوم، استیل و…، پلاستیک، چوب و غیره می‌شوند. انتخاب مواد مناسب بر اساس استفاده طولانی‌مدت، محیط‌های خارجی یا داخلی بودن و ظاهر کلی مورد نظر است.

 3. چاپ یا حکاکی: بر اساس طراحی انتخابی، می‌توانید از روش‌های مختلفی مانند چاپ رنگی، حکاکی لیزری یا حتی قالب‌گیری استفاده کنید تا طرح و متن روی پلاک نمایش داده شود.

 4. قطع و ابعاد‌بندی: پس از طراحی و چاپ، پلاک را برش داده و به ابعاد مورد نظر خود تنظیم کنید. این ابعاد می‌تواند به اندازه و شکل دلخواه شما باشد.

 5. نصب: پلاک صنعتی را در محل مورد نظر نصب کنید. این محل معمولاً در ورودی ساختمان یا ایستگاه کاری شما خواهد بود.

در نهایت، پلاک صنعتی به عنوان یک نماینده از هویت و فعالیت کسب‌وکار شما عمل می‌کند و می‌تواند به ایجاد تاثیر بر روی مشتریان و بازدیدکنندگان کمک کند.

ساخت پلاک صنعتی

پلاک مشخصات محصول

پلاک آلومینیومی مشخصات محصول، یک نوع پلاک صنعتی است که اطلاعات مهم و مربوط به یک محصول خاص را نمایش می‌دهد. این پلاک معمولاً از آلومینیوم ساخته شده و دارای ویژگی‌هایی است که آن را برای استفاده در محیط‌های داخلی و خارجی مناسب می‌کند. این نوع پلاک‌ها اغلب به عنوان بخشی از بسته‌بندی محصول یا بر روی خود محصول نصب می‌شوند تا به مشتریان و کاربران اطلاعات لازم را ارائه دهند.

پلاک مشخصات محصول
خرید پلاک مشخصات اموال

بررسی موضوع بازیافت و ویژگی مثبت پلاک‌های آلومینیومی

تا کنون به موضوع حساس و مهم تولید زباله فکر کرده‌اید؟ این روزها تولید زباله توسط انسان بسیار بیشتر از قبل شده است. نکته مثبتی که درباره پلاک‌های آلومینیومی وجود دارد این است که به دلیل جنسی که دارند، قابل بازیافت هستند. سفارش پلاک آلومینیومی چاپی و استفاده از آن باعث می‌شود تا زباله کمتری تولید شود؛ زیرا در مرحله اول خراب شدن این محصول مدت زمان بسیار زیادی را نیاز دارد، علاوه‌بر این پس از خراب شدن و غیر قابل استفاده شدن، باز هم به عنوان یک فلز ارزشمند قابلیت فروش به عنوان ضایعات فلزی را دارد.

طول عمر پلاک‌های آلومینیومی چاپی

فردی که تحت عنوان تولید کننده پلاک فلزی فعالیت می‌کند، در مرحله اول باید از متریال و مواد اولیه باکیفیت و خوب استفاده کند. این موضوع تأثیر به سزایی در طول عمر این پلاک‌ها دارد؛ اما پس از آن، راه دیگری هم وجود دارد که به وسیله آن، چاپ روی پلاک مدت زمان بیشتری سالم می‌ماند.

هدف سفارش پلاک آلومینیومی چاپی و فرایند ساخت آن روی طول عمر آن تأثیرگذار است. روشی تحت عنوان HD metal print وجود دارد که در آن از پرینت با وضوح و کیفیت HD استفاده می‌شود. ماندگاری و کیفیت این روش چاپ بسیار بالا است و محصول نهایی بسیار بادوام و با کیفیت می‌شود.

در واقع می‌توان این گونه گفت که در روش چاپ پیشرفته، تمام رنگ دانه‌ها با قدرتی بالا و به شکل دائم به سطح آلومینیوم می‌چسبند. یک تولید کننده پلاک فلزی از این روش در پلاک‌های آلومینیومی بزرگ و در تیراژ بالا می‌تواند استفاده کند. این محصولات در نهایت در برابر آب و هوای نامطلوب نیز مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهند.

پلاک آلومینیومی پشت چسب دار

پلاک آلومینیومی پشت چسبدار، یک نوع پلاک صنعتی یا تبلیغاتی است که از مواد آلومینیومی ساخته شده و دارای لایه چسبندگی در پشت آن است. این نوع پلاک‌ها اغلب برای نمایش نام کسب‌وکار، اطلاعات تماس، آدرس یا هر نوع اطلاعات دیگری که بخواهید بر روی سطحی مانند درب یا دیوار نصب شوند، استفاده می‌شوند.

پلاک پشت چسبدار
پلاک آلومینیومی پشت چسبدار

 نحوه اتصال پلاک‌های آلومینیومی

سفارش پلاک آلومینیومی چاپی و سپس نحوه اتصال آن به محل مورد نظر ممکن است در بعضی شرایط تبدیل به یک چالش شود؛ اما خوب است بدانید که طرح یا نوشته سفارشی شما هر چیزی که باشد، امکان چاپ آن در هر تعدادی وجود دارد. همچنین در رابطه با نحوه اتصال آن‌ها هم افراد تولید کننده پلاک فلزی راه حل‌های مختلفی ارائه داده‌اند.

پلاک آلومینیومی پشت چسبدار به عنوان یکی از انواع این پلاک‌ها، دارای راحت‌ترین نحوه اتصال است. این پلاک‌ها معمولاً در اندازه‌های نسبتاً کوچکی ساخته می‌شوند؛ اما وزن سبک آلومینیوم باعث می‌شود که به راحتی با چسب به محل مورد نظر بچسبند.

بنابراین هنگام سفارش پلاک آلومینیومی چاپی، باید به نحوه اتصال پلاک مورد نظر هم توجه داشته باشید. علاوه‌بر پلاک آلومینیومی پشت چسبدار، بعضی دیگر از این تابلوها هستند که در قطرهای متفاوت پانچ می‌شوند. در نهایت می‌توانید آن را با پرچ کردن در محل مورد نظر نصب کنید و از جلوه آن لذت ببرید.

سفارش تابلو آلومینیوم
خرید تابلو آلومینیومی

نحوه ساخت پلاک آلومینیومی چاپی با تیراژ بالا

برای ساخت پلاک آلومینیومی چاپی با تیراژ بالا، می‌توانید مراحل زیر را انجام میدهیم.

 1. طراحی و تهیه طرح گرافیکی: ابتدا باید طرح موردنظر را برای پلاک طراحی کرده و آماده میکنیم. این طرح ممکن است شامل لوگو، متن یا تصویر باشد. برای این کار از نرم‌افزارهای طراحی گرافیکی مانند Adobe Illustrator، CorelDRAW و یا حتی نرم‌افزارهای رایگان مانند Inkscape استفاده می کنیم.

 2. انتخاب نوع چاپ: بسته به تیراژ و نیازهای شما ، از روش‌های مختلف چاپ بر روی پلاک آلومینیومی استفاده میکنیم. روش‌های معمول شامل سیلک‌استنسیل (سیلک‌اسکرین)، چاپ دیجیتال و لیتوگرافی می‌باشند.

 3. انتخاب مواد و تجهیزات: برای چاپ پلاک آلومینیومی به تیراژ بالا با انتخاب تجهیزات مناسب ، شامل صفحات آلومینیومی، مواد چاپی (مانند مرکب‌های مختلف رنگی)، تجهیزات چاپ و دستگاه‌های پیش‌پردازش کارهای لازم را انجام میدهیم.

 4. تهیه قالب چاپ: برای ایجاد طرح‌های چاپی متناسب با ابعاد پلاک آلومینیومی، با استفاده از قالب‌هایی که معمولاً از فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند ، طرح‌های سفارشی شما را به دقت روی صفحه آلومینیومی منتقل میکنیم.

 5. اجرای مراحل چاپ: بسته به انتخاب شما، مراحل چاپ آغاز می‌شود. این مراحل شامل موارد زیر می‌شود:
  -آماده‌سازی سطح آلومینیومی با تمیزکاری و پیش‌پردازش‌های لازم.
  -انتقال طرح از قالب چاپی به سطح پلاک آلومینیومی با استفاده از تکنیک‌های مختلف.
  -استفاده از مواد چاپی مختلف برای ایجاد طرح بر روی پلاک. به عنوان مثال، در چاپ  از مرکب‌های رنگی خاصی استفاده می‌شود که از طریق مش تخته‌چاپی بر روی پلاک انتقال می‌یابند.

 6. خشک‌کردن و پایان‌دهی: پس از اجرای مراحل چاپ، پلاک‌ها باید به طور کامل خشک شوند و هر گونه پیش‌پردازش نهایی یا پوشش محافظتی انجام شود. این مرحله ممکن است شامل پوشش مخصوص برای حفاظت از طرح در برابر خراشیدگی، UV وضوح، و مقاومت در برابر عوامل محیطی باشد.

 7. بسته‌بندی و تحویل: در نهایت، پلاک‌های آلومینیومی چاپی باید مناسب بسته‌بندی شده و به مشتریان تحویل داده میشود. 

خرید تابلو تیراژ بالا
سفارش پلاک عمده

نحوه سفارش پلاک آلومینیومی چاپی با تیراژ بالا در تهران

برای سفارش پلاک آلومینیومی چاپی ، سفارش مارک فری ، سفارش سفارش انواع پلاک های صنعتی ، سفارش پلاک برجسته ، پشت چسبدار و … با کارشناسان نونگاه تماس حاصل فرمایید.

سفارش پلاک آلومینیومی عمده
سفارش پلاک در تهران

چاپ پلاک آلومینیومی

چاپ پلاک آلومینیومی یکی از روش‌های محبوب برای ساخت پلاک‌های مختلف است که در بسیاری از زمینه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله پلاک‌های خودرو، پلاک‌های معرفی، نشان‌های تجاری، و پلاک‌های خانه و اداری. این پلاک‌ها معمولاً از ورق آلومینیوم ساخته می‌شوند که به راحتی قابل چاپ و برش هستند. فرآیند چاپ بر روی پلاک آلومینیومی معمولاً با استفاده از تکنولوژی‌های چاپ دیجیتال یا سیلک اسکرین انجام می‌شود، که این امر به انتقال تصاویر، متن، یا طرح‌های مختلف بر روی سطح آلومینیوم کمک می‌کند. علاوه بر این، این پلاک‌ها معمولاً با روش‌های مختلفی مانند برش لیزری یا حکاکی نیز تکمیل می‌شوند تا به زیبایی و دوام بیشتری دست یابند.

در آخر

احتمالاً اکنون با مطالعه این مقاله متوجه شده‌اید که ساخت پلاک آلومینیومی چاپی ممکن است برای مصارف گوناگونی انجام شود. همچنین این پلاک‌ها انواع مختلفی دارند که افراد با توجه به نیاز خود و طرحی که برای چاپ در نظر دارند، نوع آن را انتخاب می‌کنند.

ساخت پلاک صنعتی ، پلاک فلزی تبلیغاتی ، پلاک فلزی اموال ، مارک فلزی و… جزو اصلی‌ترین موارد استفاده از پلاک‌های آلومینیومی است. ماندگاری بالا، وزن کم و قیمت مناسب هم جزو مهم‌ترین ویژگی‌های این محصولات است که باعث شده طرفداران زیادی داشته باشند.

ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با انواع مختلف پلاک‌های آلومینیومی و کاربردهای آن‌ها آشنا کنیم. سفارش پلاک آلومینیومی چاپی و استفاده از آن می‌تواند انتخابی هوشمندانه برای یک کسب و کار باشد. در نهایت بهتر است با داشتن شناختی کافی از این محصولات و بر اساس نیازی که دارید، محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

نمونه پلاک آلومینیومی چاپی نونگاه

سوالات متداول در مورد پلاک آلومینیومی

پلاک آلومینیومی چاپی در واقع یک پلاک است که از جنس آلومینیوم ساخته شده و روی آن طرح‌ها، نوشته‌ها و لوگوها چاپ می‌شود. این پلاک‌ها معمولاً از روش‌های چاپ افست، چاپ دیجیتال، حکاکی لیزری یا حکاکی اسیدی برای ایجاد طرح و متن استفاده می‌کنند. پلاک آلومینیومی چاپی در صنایع مختلف، تجارت، تبلیغات و نمایشگاه‌ها به عنوان تابلوی شناسایی، تبلیغاتی، نمایشی و تزئینی استفاده می‌شود. از جمله کاربردهای این پلاک‌ها می‌توان به تابلوهای آسانسور، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی، مبلمان، ماشین‌آلات، پلاک مشخصات، پلاک‌های شماره سریال در صنایع کولرسازی و یخچالسازی، و پلاک‌های تبلیغاتی اشاره کرد. استفاده از پلاک آلومینیومی چاپی به دلیل مقاومت در برابر عوامل جوی، ماندگاری بالا، و ظاهری براق و حرفه‌ای، جذابیت و کارایی بالایی را به محصولات و برندها می‌بخشد.

برای چاپ بر روی پلاک آلومینیومی چاپی می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد، از جمله چاپ افست، چاپ دیجیتال، حکاکی لیزری و حکاکی اسیدی. هریک از این روش‌ها دارای ویژگی‌ها و مزایا و معایب خاصی هستند.

پلاک آلومینیومی چاپی در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله تابلوهای آسانسور، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی، مبلمان، ماشین‌آلات، پلاک مشخصات، پلاک‌های شماره سریال در صنایع کولرسازی و یخچالسازی، و پلاک‌های تبلیغاتی.

ساخت مارک فلزی شامل استفاده از روش‌های مختلفی است، از جمله برجسته سازی، براشینگ، چاپ رنگی و لیزرگرافی. این روش‌ها برای ایجاد طرح‌ها و نمادهای فلزی بر روی سطح آلومینیوم یا سایر مواد مانند استیل یا برنز استفاده می‌شوند.

مارک فلزی برای معرفی برندها، شرکت‌ها و کسب و کارها به مشتریان استفاده می‌شود. این مارک‌ها بر روی محصولات، تابلوها، نمادهای صنعتی، هدایا تبلیغاتی و سایر محصولات قرار می‌گیرند.

بله، استفاده از پلاک آلومینیومی چاپی و مارک فلزی دارای مزایای زیادی است. برخی از این مزایا شامل مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب، ماندگاری بالا، وضوح و دقت بالا در چاپ و حکاکی، و ایجاد ظاهری براق و حرفه‌ای بر روی محصولات می‌باشد.

برای سفارش پلاک آلومینیومی تماس بگیرید .

09128000793

مطلب را به اشتراک بگذارید

1 دیدگاه دربارهٔ «پلاک آلومینیوم چاپی»

 1. سارا رضایی

  سلام ممنون از راهنمایی عالیتون
  من از این شرکت خرید کردم و بسیار راضیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00
× پیام دهید