مجموعه تبلیغاتی نو نگاه​

021-88341208    –     09128000793

تندیس آماده

سفارش تندیس راهی ساده برای ساخت یک یادبود رسمی است. در این مقاله هر چیزی که باید در مورد تندیس آماده ، کاربردها و ویژگی‌های آن بدانید را پیدا خواهید کرد.

ویدیو معرفی تندیس آماده

کاور ویدیو تندیس آماده

هر آنچه که لازم است درباره تندیس آماده و ساخت تندیس فوری بدانید!

اگر در مراسم‌های تجلیل یا گرامیداشت شرکت کرده باشید حتما تندیس‌های زیبایی را دیده‌اید. امروزه استفاده از تندیس‌ها بسیار رواج پیدا کرده است. گاهی اوقات تندیس‌ها به سفارش شرکتی برای مهمان‌ها ساخته می‌شوند و گاهی نیز تندیس‌ها را برای اهدا به صورت آماده خریداری می‌کنند.

وقتی برگزار کننده‌های مراسم عجله داشته باشند، تندیس‌های فوری یا آماده می‌توانند در وقت آنها صرفه‌جویی کنند.

تندیس یا پیکره را به عنوان یک هدیه بسیار ارزشمند به حساب می‌آورند. وقتی آن را به کسی می‌دهند یعنی آن فرد شایستگی دریافت آن را داشته است. معمولاً در رویدادهای ورزشی، نمایشگاه‌ها با موضوعات مختلف، جشنواره‌ها و همایش‌های رسمی از تندیس استفاده می‌شود. 

تندیس آماده چیست

تندیس چیست و در چه مراسم‌هایی از آن استفاده می‌شود؟

تندیس‌ها در هر مراسمی با توجه به موضوع آن با هم تفاوت دارند. تندیس‌ها در اصل به مجسمه‌ها با ماهیت‌های مختلفی گفته می‌شود که آن را با استفاده از سنگ، چوب، شیشه یا فلز می‌سازند. ساخت تندیس فلزی به عنوان یک هنر اصیل شناخته می‌شود که در سفارش باید به ماهیت هنری آن توجه کنید. پیشنهاد میکنیم قبل از ادامه مطالعه سایت حتما نمونه کارهای تندیس پلکسی نونگاه رو مشاهده بفرمایید.

هنرمندان مختلفی هستند که تندیس‌ها را نه فقط برای جنبه تزئینی آن بلکه برای حمایت کردن از یک اندیشه، مفهوم یا رخدادی حقیقی می‌سازند. در واقع تندیس‌ها را می‌سازند تا وجود یک انسان، یک وسیله یا یک حادثه را به نمایش بگذارند. همچنین لازم است بدانید به هنرمندی که دستی در تندیس سازی دارد، «پیکرتراش» می‌گویند.

تندیس رویداد هوش مصنوعی

تندیس آماده چه کاربردهایی برای دریافت کننده دارد؟

برخی از افراد هدیه را تنها چیزهایی می‌دانند که ارزش مادی داشته باشند و اهمیتی به ارزش معنوی آن نمی‌دهند. باید بدانید که تندیس‌ها بیشترین اهمیت را از نظر معنوی دارند. افرادی که در مراسم‌های مختلف تندیس هدیه می‌گیرند نسبت به خودشان احساس غرور و رضایت می‌کنند.

فردی که تندیس را هدیه می‌گیرد آن را در اتاق خودش قرار می‌دهد و با هر بار دیدن آن احساس خوبی پیدا می‌کند. سفارش تندیس آماده باید با این هدف باشد که دریافت کننده قرار است هر روز آن را ببیند. به همین دلیل تندیس‌ها باید در عین سادگی از گیرایی بالایی برخوردار باشند.

در اصل ارزش تندیس‌ها و تقدیرنامه‌هایی که به افراد داده می‌شوند این است که به بهبود و مستحکم کردن روابط کمک می‌کنند. وقتی از افراد با یک تندیس جذاب قدردانی می‌شود آن‌ها انگیزه بیشتری برای کار کردن در کنار یکدیگر را به دست خواهند آورد. به همین دلیل مدیران حرفه‌ای همواره کارکرد مهم تندیس‌ها را درک کرده‌اند و در موقعیت‌های خاص به سراغ سفارش تندیس می‌روند.

انواع تندیس آماده و فوری

تندیس همایش

تندیس همایش برای مراسم های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

تندیس فوری همایش

برای سفارش تندیس آماده تماس بگیرید .

09128000793

تندیس دانش آموزی

یکی دیگر از تندیس های مورد طرفدار و خاص ، تندیس دانش آموزی است که برای تقدیر از دانش آموزان پر تلاش مورد استفاده قرار میگیرد

تندیس دانش آموزی

تندیس فارغ التحصیلی

تندیس فارغ التحصیلی همانطور که از اسمش پیداست پس از تمام شدن مقطع مهمی از تحصیل دانشجویان و در مراسمات فارغ التحصیلی توسط دانشگاه ها سفارش داده میشود.

تندیس فارغ التحصیلی

تندیس تبلیغاتی

تندیس تبلیغاتی در اندازه ها و سایز های مختلفی تولید میشود و برای هدایای تبلیغاتی ، موسسات و سازمان های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد .

تندیس تبلیغاتی طرح ستاره

تندیس‌ها به چند نوع تقسیم می‌شوند و چه ویژگی‌هایی دارند؟

حتماً برای شما هم این سؤال مطرح است که چند نوع تندیس داریم و انواع تندیس‌ها با چه نام‌هایی شناخته می‌شوند؟ تندیس‌ها در دو نوع اصلی با نام‌های تندیس حجمی و تندیس ترکیبی ساخته می‌شوند که در ادامه هر یک را بررسی می‌کنیم. برای سفارش تندیس حجمی میتوانید با نو نگاه تماس بگیرید .

تندیس مخصوص مدیر

تندیس‌های سه بعدی چه ویژگی‌هایی شاخصی دارند؟

طراحان، این تندیس ها را به صورت سه بُعدی طراحی می‌کنند و همین موضوع باعث جذابیت بیشتر چنین تندیس‌هایی می‌شود. این تندیس ها با ظاهر ویژه خود نمادی از یک انسان یا یک تصویر خاص را به مخاطب نشان می‌دهند.

اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم بهتر است که نگاهی به جشنواره فیلم فجر بیندازید. آن چیزی که در این جشنواره معروف است به تندیس سه بعدی آن مربوط می‌شود. تندیسی که به برگزیدگان می‌دهند نمادی از سیمرغ یعنی همان موجود افسانه‌ای و اساطیری در ایران است که همه آن را می‌شناسند.

تندیس حجمی

تندیس‌ ساده چیست و در چه مواردی استفاده می‌شود؟

لوح‌ها و کتیبه‌های ساده‌ای که هنرمندان آن‌ها را طراحی می‌کنند تندیس‌های ساده نام دارند. اگر بخواهیم تفاوت این مدل را با تندیس 3d بررسی کنیم باید بدانید که تندیس‌های ساده حجم کمتر و طرح ساده‌تری دارند. تندیس‌های ساده بیشتر مورد توجه دانشگاه‌ها، ادارات دولتی، خصوصی و سازمان‌های مختلف هستند.

در واقع اگر دقت کنید می‌بینید که در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان از تندیس‌های ساده استفاده می‌شود. ساخت تندیس‌های ساده زمان زیادی نمی‌برد چون هنرمند کمتر از مدل‌سازی استفاده می‌کند.

تندیس ساده

برای سفارش تندیس آماده تماس بگیرید .

09128000793

تندیس‌ها چطور و با چه موادی ساخته می‌شوند؟

در سفارش تندیس برای مراسم‌های خاص خود باید بدانید که هنرمندان طبق درخواست شما که مشتری هستید تندیس را آماده می‌کنند. در واقع سازندگان تندیس‌ها دقیقاً طبق رنگ، طرح و مواد اولیه خاصی که مد نظرتان است، به سراغ آماده‌سازی سفارش شما می‌روند. تندیس‌ها را با موادی مانند: انواع چوب‌ها، گچ، فایبرگلاس، طلا، نقره، برنز، برنج، آهن و انواع سنگ‌ها می‌سازند.

در گذشته بیشتر برای ساخت تندیس‌ ها از مواد طبیعی استفاده می‌کردند. امروزه برخی نیز به سراغ مواد طبیعی می‌روند اما بیشتر، ترکیبی از مواد شیمیایی و طبیعی در ساخت تندیس استفاده می‌شود. هر چقدر که مواد طبیعی به کار رفته در تندیس بیشتر باشد، هزینه آن نیز افزایش خواهد یافت.به هنگام سفارش تندیس باید بدانید که شیوه ساخت تندیس‌های امروزی با گذشته کمی متفاوت است. اگر دقت کرده باشید می‌بینید که تندیس‌ها از چند بخش مختلف تقسیم می‌شوند. سازندگان، هر بخش از تندیس را به صورت جداگانه می‌سازند و در نهایت آن‌ها را در جای مناسب خود قرار می‌دهند و پیوند می‌زنند.

همیشه این‌طور نیست که تندیس‌ها توسط هنرمند ساخته شوند، گاهی یک تندیس به صورت از پیش ساخته وجود دارد. بعد از اینکه تکلیف بدنه اصلی تندیس مشخص می‌شود، متنی که مشتری درخواست کرده است روی تندیس چاپ می‌شود. تندیس سازان چیزی از خودشان به تندیس اضافه نمی‌کنند.

برای اینکه اجزای مختلف یک تندیس را به هم متصل کنند هنرمندان و تندیس کاران به سراغ استفاده از چسب، لحیم یا پرچ می‌روند. همانطور که گفتیم با سفارش تندیس هر قسمت از تندیس به صورت جداگانه ساخته می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که تندیس‌های تولید شده از تنوع زیادی برخوردار باشند. 

تندیس آماده پرچم ایران

نکات مهم در زمان سفارش تندیس فوری

نکته مهم در سفارش تندیس مربوط مواد اولیه است. ممکن است که مشتری درخواست به کارگیری کریستال و مس را در ساخت تندیس خود داشته باشد. این موضوع باعث می‌شود قیمت تمام شده برای مشتری افزایش یابد.

اگر اصرار دارید که به سراغ تندیس سفارشی بروید و می‌خواهید در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید، به دنبال مواد اولیه ترکیبی باشید. مثلاً می‌توانید درخواست دهید که در پایه تندیس از چوب استفاده کنند. این موضوع هم باعث جذابیت تندیس می‌شود و هم از قیمت آن می‌کاهد.

اگر به دنبال سفارش تندیس‌ هستید توصیه می‌کنیم آن‌ها را در تیراژ بسیار زیاد درخواست کنید تا کمی به صرفه‌تر شود. این تندیس‌ها بسیار خاص هستند و می‌توانند رنگ و لعاب دیگری به مراسم شما بدهند و آن را به یاد ماندنی‌تر کنند.

تندیس فوری گرد
خرید تندیس فوری طرح ستاره

قیمت تندیس آماده به چه شرایطی بستگی دارد؟

قیمت تندیس آماده تأثیر بسیاری از عوامل را دربر می‌گیرد که شامل اندازه و ابعاد، مواد استفاده شده در ساخت، پیچیدگی طراحی، نوع هنرمند یا شرکت سازنده، و وضعیت بازار است. اندازه تندیس از اولین عواملی است که در تعیین قیمت موثر است؛ تندیس‌های بزرگ‌تر عموماً با قیمت بیشتری عرضه می‌شوند. همچنین، نوع مواد مورد استفاده در ساخت تندیس نقش اساسی دارد؛ تندیس‌های ساخته شده از مواد گران‌تر مثل برنز یا سنگ معمولاً با قیمت بالاتری همراه هستند. علاوه بر این، پیچیدگی طراحی و جزئیات بیشتر نیز قیمت را افزایش می‌دهد. در نهایت، شهرت هنرمند یا شرکت سازنده و وضعیت بازار نیز می‌توانند تأثیرگذار باشند و قیمت را تعیین کنند.

آیا می‌توان تندیس‌ها را در حجم بالا سفارش داد؟

شرکت‌هایی تولید کننده تندیس های سفارشی، تندیس‌های نمونه خود را به مشتری نشان می‌دهند. اگر مشتری از طرح کلی تندیس راضی بود می‌تواند متن مورد نظر خود را به شرکت بدهد تا آن را روی تندیس چاپ کنند. طرح‌های تندیس‌های آماده، از قبل وجود دارند و به همین دلیل هزینه‌ای بابت این طرح‌ها از مشتری گرفته نمی‌شود.

البته این عرف معمولی کار است و این احتمال وجود دارد که شرکت‌های مختلفی تمایل داشته باشند هزینه طرح اولیه را از مشتری بگیرند. اما همین عدم دریافت هزینه طرح اولیه باعث می‌شود که سفارش تندیس آماده مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد. همین موضوع تأثیر زیادی روی کاهش هزینه‌ها دارد.

وقتی طرح اولیه از قبل وجود دارد، در زمان هم صرفه‌جویی می‌شود. مثلاً اگر تندیس سازان بخواهند برای یک مشتری تندیس‌های سفارشی بزنند، همین عمل سفارشی‌سازی وقت زیادی از آن‌ها می‌گیرد. در نتیجه طرح نهایی دیرتر به دست مشتری می‌رسد.

اما زمانی که طرح از قبل آماده است و فقط عملیات چاپ انجام می‌شود، در وقت و هزینه مشتری صرفه‌جویی خواهد شد. به طور کلی اگر به دنبال تیراژ کم هستید توصیه می‌کنیم به سراغ سفارش تندیس آماده بروید.

سفارش عمده تندیس آماده

نمونه کارهای تندیس آماده

برای سفارش تندیس آماده تماس بگیرید .

09128000793

مطلب را به اشتراک بگذارید

0:00
0:00
× پیام دهید