لوح تقدیر

لوح تقدیر

این روزها استفاده از لوح تقدیر یا لوح سپاس، به‌خصوص در سازمان‌ها و شرکت‌ها رواج بسیاری پیدا کرده است. چنانچه فردی بخواهد از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده خود تشکر کند، می‌تواند با توجه به شناختی که از آن فرد دارد، یک هدیه مناسب تهیه کند.

سفارش لوح تقدیر

معرفی ویدیویی لوح تقدیر

نمایش ویدیو درباره کاور ویدیو لوح تقدیر

برای سفارش لوح تقدیر این نکات را فراموش نکنید!​

هنگامی که بخواهید از یک همکار، کارمند سازمان، دانش‌آموز مدرسه و یا … تشکر و قدردانی کنید؛ تهیه یک هدیه مناسب که با سلیقه آن‌ها مطابقت داشته باشد؛ دشوار است. به همین دلیل، برای ابراز قدردانی به‌صورت رسمی، بهتر است از انواع لوح سپاس استفاده شود. چنانچه شما نیز می‌خواهید برای سازمان خود و یا برای ابراز قدردانی رسمی ، لوح تقدیر سفارش دهید؛ در این مطلب از مجموعه نو نگاه شما را با انواع لوح تقدیر و نحوه سفارش لوح تقدیر آشنا می‌کنیم.

سفارش لوح تقدیر جیر بانک ملت

لوح تقدیر :

در مناسبت‌های رسمی ، همچون همایش‌ها، جشنواره‌ها، مسابقات و… برای آن‌که از افرادی که موفق به کسب درجات علمی یا حرفه‌ای شده‌اند، تقدیر شود و یک هدیه به عنوان یادگاری از آن مراسم به آن‌ها اهدا گردد؛ از انواع لوح تقدیر استفاده می‌کنند. با وجود آن‌که تفاوت‌های ساختاری کلی در انواع لوح سپاس، محدود است؛ اما نوع متن و محتوای این لوح‌ها و همچنین تفاوت‌های جزئی که در متریال و ظاهر آن‌ها ایجاد می‌شود، این محصولات را خاص می‌کند و سبب می‌شود که هر محصول برای دریافت‌کننده آن، شخصی‌سازی شده باشد.

این محصولات انواع مختلفی دارند. براساس جنس و ابعاد انواع لوح تقدیر، قیمت آن‌ها می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال هزینه‌ای که برای سفارش لوح تقدیر کاغذی پرداخت می‌کنید با هزینه‌ای که برای سفارش لوح تقدیر فلزی یا لوح تقدیر چوبی ، پرداخت می‌کنید؛ متفاوت است. جنس لوح تقدیری که سفارش می‌دهید، بستگی به جایگاه دریافت‌کننده و همچنین میزان هزینه‌ای دارد که فرد سفارش‌دهنده می‌خواهد تقبل کند. برای مثال، چنانچه فردی بخواهد از یک مدیر در یک سازمان قدردانی کند، نسبت به هنگامی‌ که بخواهد برای تشویق و تقدیر از یک دانش‌آموز برای کسب نمره بالا، لوح تقدیر سفارش دهد؛ باید از متریال متفاوت و خاص‌تری استفاده کند تا جلوه و ارزش لوح تقدیر بیشتر شود.

به همین دلیل است که فروشگاه‌های معتبر، هنگام سفارش لوح تقدیر، محصولات خود را با ویژگی‌های مدنظر شما اختصاصی می‌کنند. هنگام سفارش لوح تقدیر از مجموعه نونگاه نیز می‌توانید از خدمات مشاوره کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را برای سفارش لوح تقدیر خود داشته باشید.

لوح چوبی
قیمت لوح تقدیر جیر

تاریخچه لوح تقدیر

جالب است بدانید که در گذشته‌های بسیار دور نیز از لوح‌ها استفاده می‌شد؛ با این‌حال، لوح‌های گذشتگان، با انواع لوح تقدیری که امروزه استفاده می‌شوند؛ متفاوت بودند. در گذشته‌، سنگ‌نوشته‌هایی وجود داشتند که به صورت لوح، برای رساندن پیام یا ماندگار کردن یک نوشته استفاده می‌شدند؛ همچنین گذشتگان از انواع لوح چوبی یا لوح‌های ساخته‌شده با سایر مواد طبیعی برای ماندگار کردن پیام‌ها، استفاده می‌کردند. با گذشت زمان و گسترش تولید و استفاده از کاغذ، این متریال، جایگزین لوح‌های سنگی شد و افراد می‌توانستند آن‌ها را به راحتی جابه‌جا کنند و نوشته‌های روی آن‌ها نیز ماندگاری مناسبی داشتند.

با این‌حال، امروزه با پیشرفت فناوری، از لوح‌ها، اغلب برای رساندن پیام استفاده نمی‌شود؛ بلکه به‌عنوان یک هدیه برای تشکر و قدردانی به‌کار می‌روند. برای آن‌که بتوانید یک لوح تقدیر زیبا و خاص ، هدیه دهید؛ ابتدا باید لوح تقدیر خام آن را تهیه کنید و سپس متن دلخواه خود را بر روی آن چاپ یا حک کنید. برای خرید لوح تقدیر خام، باید با انواع مواد سازنده لوح‌ها آشنایی داشته باشید.

برای سفارش لوح تقدیر می‌توان آن‌ها را از جنس فلز ، پلکسی ، شیشه ، کاغذ و… تهیه کرد و متن روی آن‌ها می‌تواند براساس جنسی که بدنه لوح تقدیر دارد، به‌صورت حکاکی یا به شکل چاپی باشد. برای انواع لوح تقدیر جعبه‌ای که یک پلاک بر روی صفحه قرار می‌گیرد، دو نوع جعبه جیر و جعبه چوبی وجود دارد که هرکدام تنوع رنگی متفاوتی دارند؛ برای مثال، یک جعبه چوبی می‌تواند در انواع رنگ‌های قهوه‌ای مثل قهوه‌ای سوخته، تولید شود. جعبه جیر نیز می‌تواند تنوع رنگی زیادی داشته باشد که باید آن را متناسب با شان و شرایط هدیه‌دهنده، دریافت‌کننده‌ی لوح تقدیر و مراسمی که در آن اهدا می‌شود؛ انتخاب کنیم. پلاک‌هایی که بر روی صفحه قرار می‌گیرند نیز با مواد اولیه متفاوتی ساخته می‌شوند که بر روی قیمت آن‌ها تاثیر دارد.

قیمت لوح تقدیر :

قیمت لوح تقدیر به عوامل مختلفی از جمله متریال به کار گرفته شده ، طراحی اختصاصی لوح تقدیر ، یا لوح تقدیر آماده ، با جعبه و بی جعبه بودن و … بستگی دارد . برای مشاوره جهت خرید لوح تقدیر با کارشناسان نو نگاه تماس بگیرید تا بهترین مشاوره را جهت ارائه لیست قیمت لوح تقدیر به شما ارائه دهند .

انواع لوح تقدیر و لوح سپاس​

لوح تقدیر را براساس شکل ساختاری آن و همچنین براساس جنسی که دارد، دسته‌بندی می‌کنند. یکی از دسته‌بندی‌های این محصولات که براساس شکل ساختاری آن‌ها است، شامل لوح تقدیر جعبه‌ای، لوح تقدیر کتابی و لوح تندیس است.

لوح تقدیر با جعبه

انواع لوح تقدیر جعبه‌ای ، بسیار رایج هستند و برای قدردانی در مناسبت‌های رسمی در شرکت‌ها، سازمان‌ها و… به‌کار می‌روند. این لوح سپاس از سه قسمت جعبه، صفحه و پلاک تهیه شده است. هرکدام از بخش‌های جعبه و پلاک، می‌تواند از جنس‌های مختلفی باشد که بر روی قیمت آن‌ها نیز تاثیرگذار است.

جعبه می‌تواند از جنس چوب یا از جنس جیر باشد که هرکدام تنوع رنگی مخصوص به خود را دارند. همچنین برای سفارش لوح تقدیر، می‌توانید جنس پلاک آن را نیز براساس سلیقه خود تعیین کنید که می‌تواند از جنس مولتی یا فلزی باشد. نوع پلاک و همچنین ابعاد آن، می‌تواند بر روی قیمت لوح تقدیر، تاثیرگذار باشد. برای مثال، قیمت لوح تقدیر چوبی و قیمت لوح تقدیر فلزی و یا لوح جیری، متفاوت هستند.

لوح تقدیر کتابی

این انواع لوح، کاربردهای متنوعی دارند و نه‌تنها به عنوان لوح سپاس به‌کار می‌روند؛ بلکه برخی از کاتالوگ‌ها و منوهای رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها نیز به این شکل تولید می‌شود.

لوح تقدیر کتابی، همانطور که از نام آن پیداست، از یک بخش جلد لوح و کاغذ متن لوح تشکیل می‌شود. جنس جلد لوح کتابی نیز می‌تواند از جیر، چرم و… باشد. همچنین ورقه‌ای که در این لوح‌ها استفاده می‌شود، از جنس کاغذهای مرغوب گلاسه و روغنی هستند که زیبایی این لوح‌ها را چندین برابر می‌کند. از انواع لوح تقدیر کتابی، اغلب در مراکز آموزشی و برای تقدیر از دانش‌آموزان و دانشجویان استفاده می‌شود. با این‌حال، تنوع کاربرد این انواع لوح تقدیر، نسبت به سایر لوح‌ها بیشتر است و به همین دلیل کمی غیررسمی‌تر به‌نظر می‌رسند.

لوح تندیس

تندیس حجمی (Sculpture in the round) به هنر تصویری گفته می‌شود که در آن یک شی بصورت سه بعدی و به صورت کامل از همه جهات به نمایش گذاشته می‌شود. برخلاف تندیس پایه‌دار که فقط از یک زاویه قابل مشاهده است، تندیس حجمی از همه جهات به صورت کامل و با جزئیات دقیق ارائه می‌شود.
تندیس حجمی می‌تواند از مواد مختلفی مانند سنگ، چوب ، فلز و یا مواد قابل انعطاف ساخته شود. هنرمندانی که به ساخت تندیس حجمی می‌پردازند، باید دقت بسیاری به جزئیات و طراحی آثار خود داشته باشند، زیرا هر زاویه از تندیس باید به شکل مطلوبی برای تماشاگر نشان داده شود.
تندیس حجمی در تاریخ هنر یکی از مهمترین و پرکاربردترین فرم‌های هنر تصویری بوده است و هنرمندان بزرگی مانند میکلانژلو، دوناتلو و رودین از این فرم هنری استفاده کرده‌اند

لوح تقدیر خام

لوح تقدیر خام یک نوع لوح است که در بسیاری از موارد به عنوان نمادی از تقدیر و قدردانی برای اشخاص یا سازمان‌ها استفاده می‌شود. این لوح‌ها به صورت خام و بدون تزیین و تکمیل در اختیار قرار می‌گیرند.

لوح تقدیر خام معمولاً به عنوان پایه‌ای برای ایجاد لوح تقدیر نهایی استفاده می‌شود. بر روی این لوح‌ها، می‌توان نام و عنوان شخص یا سازمان مورد تقدیر و موارد دیگر را برجسته کرد. سپس با افزودن جزئیاتی مانند نوع تقدیر، تاریخ، متن تقدیر و تزیینات اضافی، لوح تقدیر نهایی شکل می‌گیرد.

به طور کلی، لوح تقدیر خام به عنوان پایه‌ای برای ایجاد لوح تقدیر نهایی استفاده می‌شود و نیاز به تکمیل و تزیین دارد تا به عنوان یک نماد کامل از تقدیر و قدردانی به کار گرفته شود.

لوح تقدیر مناسبتی

لوح تقدیر مناسبتی یک گواهی افتخار است که در مناسبت‌های خاص مانند روز دانش آموزی ، روز پزشک ، روز معلم و استاد یا جشن سالگرد مهمانان به افراد یا گروه‌ها اهدا می‌شود. این لوح به عنوان یک علامت تقدیر و ارادت در طیف گسترده‌ای از رویدادها مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند شامل متن‌ها و تصاویر خاص برای هر مناسبت باشد .

لوح تقدیر دانش آموزی و دانش جویی

لوح تقدیر دانش آموزی و دانشجویی یک هدیه است که معمولاً از طرف مدرسه یا دانشگاه به دانش آموزان و دانشجویان برتر و موفق اهدا می‌شود. این لوح‌ها به عنوان نماد تشکر و تقدیر از تلاش و پیشرفت فرد در حوزه تحصیلی به کار می‌روند.

لوح تقدیر پزشک و پرستار

لوح تقدیر از پزشک و پرستار به عنوان یک قدردانی کوچک از خدمات حیاتی آنها به جامعه معمولا در روز پرستار و روز پزشک اهدا می‌شود. این لوح‌ها دارای متن‌هایی زیبا و محترمانه است که به پزشکان و پرستاران برای تلاش‌ها و زحماتشان در حفظ سلامت و مراقبت از بیماران تقدیم می‌شود.

لوح تقدیر حسابدار

لوح تقدیر حسابدار به عنوان نماد تقدیر و ارادت از زحمات و دقت حسابداران در اجرای وظایف حسابداری اهدا می‌شود. این لوح‌ها شامل متن‌های تشکر و ستایش برای اخلاص و حرفه‌ای بودن حسابداران می‌باشند.

لوح تقدیر حسابدار

لوح تقدیر حسابدار به عنوان نماد تقدیر و ارادت از زحمات و دقت حسابداران در اجرای وظایف حسابداری اهدا می‌شود. این لوح‌ها شامل متن‌های تشکر و ستایش برای اخلاص و حرفه‌ای بودن حسابداران می‌باشند.

لوح تقدیر ورزشی

لوح تقدیر ورزشی، یک افتخار و تقدیر به ورزشکاران برتر است که بر اساس دستاوردها و تلاش‌های وی در زمینه ورزش اهدا می‌شود. این لوح‌ها شامل متن‌ها و طرح های زیبا برای حضور فعّال و موفق در مسابقات و فعالیت‌های ورزشی مختلف می‌باشند.

اهدای لوح سپاس به چه منظور انجام می‌شود ؟!

همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شد، لوح سپاس یا لوح تقدیر را برای قدردانی و به عنوان یک یادگاری رسمی ، تهیه می‌کنند که انواع گوناگونی دارد و برخی انواع آن رسمی‌تر و برخی غیررسمی‌تر هستند. بهتر است با ذکر چند نمونه از کاربردهای لوح تقدیر، این موضوع را شفاف‌تر کنیم:

  • در مدارس و مراکز آموزشی ، برای تشویق و قدردانی از دانش‌آموزانی که موفق به کسب نمرات بالا یا دستاوردهای علمی شده‌اند، لوح تقدیر ارائه می‌دهند که اغلب از نوع لوح تقدیر کتابی است که کمی غیررسمی‌تر و دوستانه‌تر از سایر انواع لوح است.
  • در سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف ، کارمندان از سوی مدیریت، لوح تقدیر و یا لوح سپاس دریافت می‌کنند که اغلب برای تشکر از خدمت‌رسانی و انجام وظایف از سوی کارمندان است. در این مواقع اغلب از انواع لوح جعبه‌ای و یا لوح کتابی استفاده می‌شود.
  • برای تقدیر از دانشجویان یا ورزشکارانی که مقام علمی یا مقام ورزشی کسب کرده‌اند و همچنین برای دانش‌آموزان و دانشجویان المپیادی، در کنار مدال آن‌ها، اغلب یک لوح تقدیر نیز اهدا می‌شود.
  • در جشنواره‌ها و مسابقات متفاوت ، در برخی از مواقع، در کنار جایزه‌ای که به برنده داده می‌شود، یک لوح تقدیر نیز به عنوان یادگاری اهدا می‌شود. یکی از مشهورترین جشنواره‌هایی که در آن لوح اهدا می‌شود، جشنواره فیلم فجر است که لوح تندیس در آن اهدا می‌شود.
  • برندها و سازمان‌های مختلف ، برای تبلیغ برند و نام شرکت خود، در همایش‌ها و مناسبت‌های تبلیغاتی، از انواع لوح تقدیر و لوح سپاس به عنوان یک محصول تبلیغاتی استفاده می‌کنند.
  • از قالب انواع لوح تقدیر کتابی نیز برای کاربردهای دیگری همچون تهیه کاتالوگ و یا تهیه منوی رستوران یا کافی‌شاپ و فست‌فود استفاده می‌شود.

البته کاربردهای لوح سپاس تنها به این موارد ختم نمی‌شود و حتی در برخی شرایط، سفارش لوح تقدیر چوبی، فلزی ویا … برای آن‌که یک محتوای متنی یا تصویری را در اختیار افرادی خاص قرار دهند، انجام می‌گیرد. با این‌حال مواردی که ذکر شد، پرکاربردترین و رایج‌ترین نمونه‌های سفارش لوح تقدیر بودند.

 در برخی مراسم‌ها، همچون جشنواره فجر ، در کنار تندیسی که به برندگان اهدا می‌شود، یک لوح که اغلب از نوع لوح جعبه‌ای است، قرار می‌گیرد. این همنشینی زیبا، سبب می‌شود که این هدیه، مجلل‌تر و به یادماندنی‌تر شود. به همین دلیل، برخی از سازمان‌ها و ارگان‌ها، با سفارش لوح تقدیر در کنار تندیس ، نه‌تنها یک هدیه زیبا به اشخاص می‌دهند، بلکه مراتب قدردانی از آن‌ها را نیز به‌جای می‌آورند.

با این‌حال، باید به این نکته توجه کرد که از لوح تندیس، تنها در شرایطی می‌توان استفاده نمود که یک تندیس برای مراسم یا آن سازمان، وجود داشته باشد و به همین دلیل این نوع از لوح تقدیر، نه‌تنها بسیار مجلل و گران‌قیمت است؛ بلکه بسیار رسمی است و نمی‌توان آن را به‌سادگی، در هر مراسمی به‌کار برد.

خرید لوح تقدیر از نظر جنس

خرید لوح تقدیر در نو نگاه از نظر متریال و جنس های به کار برده شده به انواع زیر تقسیم میشوند :

لوح تقدیر چوبی

لوح تقدیر چوبی یک نوع لوح تقدیر است که از چوب ساخته می‌شود. این لوح‌ها معمولاً برای اهداء تقدیر و قدردانی از دستاوردها و کارهای برجسته به افراد یا گروه‌های خاص استفاده می‌شوند. لوح تقدیر چوبی می‌تواند دارای طرح‌ها و زیورآیی‌های مختلفی باشد و به عنوان یک شیء یادبودی زیبا و مفید مطرح است. این نوع لوح تقدیر مختلفی با جعبه چوبی پایه دار یا مشبک نیز دارا می‌باشد.

لوح تقدیر فلزی یا استیل
لوح تقدیر فلزی یک نوع لوح تقدیر است که از مواد فلزی ساخته می‌شود. این لوح‌ها معمولاً برای اهداء تقدیر و قدردانی از دستاوردها و کارهای برجسته به افراد یا گروه‌های خاص استفاده می‌شوند. مواد متنوعی از جمله آهن، برنج، المینیوم، و استیل در ساخت لوح تقدیر فلزی به کار می‌روند. این لوح‌ها علاوه بر ارزش تمثیلی خود، به دلیل مقاومت و طول عمر بالا، گزینه‌ی محبوبی برای اهداء جوایز و افتخارات هستند.
لوح تقدیر گلاس شیشه ای

لوح تقدیر گلاس شیشه ای با نام لوح تقدیر کریستال و یا لوح تقدیر شیشه ای یا لوح تقدیر پلکسی  نیز شناخته شده است و از متریال شیشه ای برای ساخت آن استفاده میکنیم . 

لوح تقدیر جیر یا مخملی
لوح تقدیر جیر یا چرم و مخملی، یک نوع لوح تقدیر است که از جیر یا چرم ساخته می‌شود. این نوع لوح تقدیر علاوه بر استفاده از مواد چرمی یا جیری در ساختار اصلی، معمولاً دارای عناصری مانند بسته‌بندی چرمی و جزئیات دست دوم کاری است. این لوح تقدیر معمولاً به عنوان یک نماد لوکس و شیک برای تقدیر و قدردانی از افراد یا انجام دهندگان وظایف ویژه استفاده می‌شود. جیر و چرم به دلیل طراحی زیبا و استحکام خاص خود، به عنوان مواد اصلی در ساخت لوح تقدیر استفاده می‌شوند.
لوح تقدیر پلکسی

لوح تقدیر پلکسی یک نوع لوح تقدیر است که از مواد پلکسی گلاس ساخته می‌شود. این نوع پلاستیک شفاف، مانند شیشه عمل می‌کند و به دلیل ویژگی‌های زیبا و متنوعی که دارد، برای تقدیر از افراد و تجلیل از دستاوردها در مجالس و محافل مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. لوح تقدیر پلکسی با ابعاد، ضخامت، و رنگ‌های متنوع تولید می‌شود و می‌تواند به عنوان یک نماد زیبا و ماندگار برای قدردانی از فرد یا گروهی خاص استفاده شود.

نمونه کار های لوح تقدیر

هنگام خریداری لوح تقدیر به چه مواردی باید توجه کنیم؟!​

هنگام خریداری لوح تقدیر ، باید به کیفیت محصولی که خریداری می‌کنید، توجه نمایید. لوح تقدیر، یک هدیه با ارزش است که باید ماندگاری بالایی داشته باشد؛ به همین دلیل ، لازم است از متریال و مواد اولیه‌ای تهیه شده باشد که کیفیت بالایی دارند. همچنین قفل‌ها، لولاها و سایر اجزای کوچکی که در تولید لوح به‌کار می‌روند، باید باکیفیت باشند تا در طول زمان، به‌سرعت دچار خرابی نشوند.

نکته دیگری که باید هنگام خرید و سفارش لوح تقدیر به آن توجه کنید؛ این است که علاوه‌بر سلیقه شخصی، باید جایگاه و ارزش دریافت‌کننده تقدیرنامه و مراسم را نیز در نظر بگیرید. چنانچه می‌خواهید به فردی که جایگاه بالایی دارد، یک تقدیرنامه اهدا کنید و یا در یک مراسم رسمی و بزرگ، قرار است به فرد یا افرادی لوح تقدیر ارائه کنید؛ بهتر است لوحی که خریداری می‌کنید از متریالی باشد که ماندگاری و ارزش بالایی دارد. با این‌حال ممکن است در یک مراسم معمولی، بخواهید یک تقدیرنامه به عنوان یادگاری، اهدا کنید که در این صورت می‌توانید محصولاتی را تهیه کنید که از متریالی با قیمت مناسب‌تر تهیه شده‌اند.

نکته مهم دیگری که در هنگام سفارش لوح تقدیر باید به آن توجه کنید، این است که برای سفارش لوح تقدیر باکیفیت ، باید آن را از فروشگاهی تهیه کنید که محصولات آن، قابل اطمینان باشند و بتوانید محصول موردنظر خود را به‌صورت سفارشی و براساس ملاک‌های مدنظر خود سفارش دهید. به همین دلیل بهتر است، ابتدا با کارشناس آن فروشگاه، مشورت کنید و براساس طرح‌ها و انواع متریال لوح‌ها، محصول موردنظر خود را انتخاب کنید و به راحتی سفارش لوح تقدیر خود را ثبت نمایید.

نکات تکمیلی برای سفارش لوح تقدیر در تهران

یکی از شرکت‌های معتبر برای سفارش لوح تقدیر، مجموعه نو نگاه است که با توجه به حضور این شرکت در تهران ، سفارش لوح تقدیر برای تهرانی ها راحت تر است، که انواع لوح تقدیر را براساس ویژگی‌های موردنظر خریدار، تولید می‌کنند. انواع لوح سپاس که در مجموعه نونگاه تولید می‌شوند ؛ از سه قسمت جعبه، صفحه و پلاک تهیه شده‌اند که بخش پلاک، بر روی صفحه قرار می‌گیرد.

جنس جعبه لوح تقدیر، از جنس چوب یا جیر است که هرکدام از آن‌ها، زیبایی ظاهری خاص خود را دارند. جعبه‌های چوبی در رنگ‌های پیانویی، قهوه‌ای سوخته و… قابل سفارش هستند و جعبه‌هایی که از جنس جیر هستند، در رنگ‌های زرشکی، سبز و قهوه‌ای ارائه می‌شوند. جنس پلاک لوح تقدیر نیز می‌تواند از جنس مولتی یا فلزی باشد. جعبه‌ها و پلاک‌ها، در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند و براساس جنس و اندازه‌ای که دارند، قیمت آن‌ها تعیین می‌شود.

چنانچه می‌خواهید لوح تقدیر اختصاصی خود را از فروشگاه نونگاه سفارش دهید، می‌توانید از کارشناسان این مجموعه مشاوره دریافت کنید و محصولی را انتخاب نمایید که با سلیقه و نیاز شما همخوانی داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش لوح تقدیر، می‌توانید با کارشناسان نونگاه تماس حاصل فرمایید. 

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من
خانه
× پیام دهید