مجموعه تبلیغاتی نو نگاه​

مجموعه تبلیغاتی نو نگاه​​

02188341208

سفارش و ساخت بج سینه رنگی | نشان سینه رنگی + قیمت عالی و نمونه کار

دوست عزیز حتما قبل از سفارش بج سینه رنگی این مطلب را مطالعه فرمایید.

بج سینه ( نشان سینه ) به انگلیسی  pin badge  نماد یا علامتی است که کارکنان سازمان یا ارگان یا هر گروه وابسته دیگر به کت یا مقنعه خود می چسبانند . افراد و مدیران مجموعه در جلسات رسمی, محیط کاری و اداری, سخنرانی ها, همایش ها از آن جهت معرفی مجموعه و یا سازمانی که به آن وابستگی دارند استفاده می کنند .

بج سینه  یک قطعه ی کوچک است که اغلب حاوی لوگو یا همان نشان یک نهاد است که علاوه بر ایجاد حس تشخص و وفاداری در افراد مجموعه نمایش با معنی ای از هویت در قالب لوگو که نخستین رکن ایجاد یک هویت بصری است. 

معرفی ویدیویی بج سینه رنگی

انواع بج سینه

 ج سینه ها معمولا به دو نوع کلی تقسیم می شود:

1- بج سینه طلایی

2- بج سینه نقره ای

هر کدام از این دو مدل از بج سینه نیز میتوانند به دو صورت ذیل اجرا شود

بج سینه رنگی طلایی
بج سینه رنگی نقره ای

بج سینه رنگی نو نگاه

نشان سینه رنگی نوعی بج فلزی است که در آن می‌توان از رنگ برای زیبایی بیشتر کار استفاده نمود . بر روی بچ سینه رنگی طرحی از نام شرکت یا سازمانی قرار می‌گیرد . بسته به نوع سفارش مشتری، قسمت رنگی می‌تواند لوگو یا نام شرکت، و یا به عنوان پس زمینه کار باشد . در هر دو صورت استفاده از رنگ ظاهری متفاوتی به کار شما خواهد داد و همچنین اگر طرح شما از تعداد رنگ بالایی برخوردار است، به شما چاپ اتیکت سینه را پیشنهاد می‌دهیم . که در آن هیچ‌گونه محدودیت رنگی وجود ندارد .

بج فلزی شامل  چهار زیرشاخه آلومینیومی، استیل، برنج و سربی است. برای ساخت بج رنگی می‌توان از برنج استفاده نمود. برنج خاصیتی براق دارد. درخشندگی آن باعث بهبود کیفیت کار شده، و همچنین در برندسازی بسیار موثر است. زیرا بج سینه برنجی به خودی خود باعث جلب توجه می‌شود. درنتیجه اگر نمادی در کنار آن یا روی آن قرارداشته باشد به صورت بهتری در ذهن ثبت خواهد شد.

در ساخت بج رنگی از روش اسیدکاری استفاده می‌کنند. پس از انجام اسیدکاری، سوزن یا مگنت را به آن می‌چسبانند و سپس آن را آبکاری می‌نمایند.

پس از آبکاری، بج سینه رنگ می‌شود. در ساخت بج رنگی، از رنگ‌های گوناگونی استفاده می‌شود. بسته به سفارش مشتری تعداد رنگ‌ها متفاوت خواهد بود. در نتیجه تنوع ظاهری این نشان سینه زیاد می‌باشد.

 در صورت نیاز به سفارش بج سینه حتما با ما تماس بگیرید تا مشاورین نو نگاه بتوانند شما را برای سفارش بهتر راهنمایی کنند.

نمونه کارهای بج سینه رنگی

مطلب را به اشتراک بگذارید

0:00
0:00
× پیام دهید